Vakarėliui

JBL PARTYBOX 1000 NUOMA VILNIUJE

Nuomos kaina: 40€ parai

 JBL PartyBox 1000 — tai ypatingai galinga akustinė sistema su šviesos efektais bei legendine JBL garso kokybe. Prisijunk mikrofoną, gitarą ir išeik į sceną! Ši JBL kolonėlė taip pat puikiai atkurs muziką iš USB laikmenos arba iš mobilaus įrenginio susieto per „Bluetooth” sąsaja. Speciali apyrankė, DJ Lounch pad viršutinė kolonėlės panelė – vakarėlį pavers tikru koncertu. Sujunkite dvi kolonėles TWS belaidžio ryšio arba laidų RCA-RCA pagalba ir tegul vakarėlis prasideda!

Plačiau apie JBL PartyBox 1000 kolonėlę

Ant garso kolonėlės esantis DJ pultas leidžia sukurti iliuziją, jog grojate būgnais, gitara arba pianinu, todėl pradėti muzikanto karjerą galite tiesiog dabar. „JBL PARTYBOX1000“ turi mikrofono ir gitaros įvestis.

jbl partybox kolonėlė 1000 iš galo
jbl partybox 1000 priedas apyrankė

Nustebinkite draugus ir šeimos narius (o gal net visą minią klasuytojų!) išskirtiniu šviesų šou. Garso kolonėlė „JBL PARTYBOX 1000“ turi šviesų efektą, kuris padeda sustiprinti muzikos poveikį ir sukuria kvapą gniaužiančią vaizdinę patirtį. Pakuotėje taip pat rasite pagal muziką šviečiančią apyrankę. Šokite, judinkite rankas, o apyrankė padės sukurti linksmą atmosferą, kuri suteiks šventei žaismingumo. Teprasideda vakarėlis!

„PartyBox 310“ siūlo daugybę prisijungimo galimybių, atitinkančių Jūsų pageidavimus. Nesvarbu, norite transliuoti muziką belaidžiu būdu per „Bluetooth“, prijungti gitarą ar leisti takelius iš USB laikmenos, su šia kolonėle galimybės yra itin plačios.

JBL PartyBox 1000 kolonėlės specifikacijos

Išėjimo galia 1100 W
Dažninis atsakas 30Hz-20kHz (-6dB)
Žemų dažnių stiprinimas Taip
TWS (True Wireless Stereo), "Bluetooth" technologija jungiantis iki 2 kolonėlių Taip
Matmenys (cm) P 39.7 x G 39 x A 105
Svoris (kg) 34.7
Belaidis ryšys Bluetooth
Oro gestų apyrankė, naudojanti BLE technologiją Taip
3,5 mm garso kabelio įvestis Taip
Automatinis maitinimo išjungimas Taip
Įmontuotas mikrofonas Ne
Karaokės funkcija Taip
Šviesos šou Taip