Vakarėliui

JBL PARTYBOX 310 NUOMA VILNIUJE

Nuomos kaina: 20€ parai

„JBL PartyBox 310“ – geriausias vakarėlių palydovas, kuris pakels Jūsų susibūrimus į kitą lygį. Ši galinga nešiojama garsiakalbių sistema sukurta taip, kad užtikrintų neprilygstamą garso kokybę ir nepakartojamą vakarėlio patirtį. 

Jūsų vakarėlis bus girdimas visame kvartale ar paplūdimyje. Dainuokite, šokite, grokite ir stebėkite, kaip šokių aikštelė atgyja. Galingas garsas, akinančios šviesos ir neįtikėtina galia – paverskite vakarėlį nepamirštamu.

Plačiau apie JBL PartyBox 310 kolonėlę

Nepaisant galingo veikimo, ši garso kolonėlė sukurta nešiojimui. Įrengti sklandžiai slystantys ratukai ir teleskopinė rankena – ją lengva transportuoti į bet kurią vakarėlio vietą. Leiskite mėgstamą muziką bet kur – nuo ​​susibūrimų namuose iki šokių vakarėlių paplūdimyje. Suorganizuokite gyvą vakarėlį su šviesos šou, sinchronizuotu pagal muzikos ritmą. Pasiimkite vakarėlį su savimi, kad ir kur eitumėte!

jbl partybox 310 ratukai
JBL PartyBox 310 turi patogią rankeną

Apšvieskite savo vakarėlį – ši kolonėlė skirta ne tik sodriam garsui, bet ir ypatingai atmosferai sukurti. „PartyBox 310“ gali pasigirti akinančiomis RGB LED lemputėmis, kurios sinchronizuojamos su Jūsų muzika ir sukuria užburiantį šviesos šou, kuris papildo vakarėlio atmosferą. Hipnotizuokite minią akinančiu, dinamišku šviesos šou. Subtilūs, pulsuojantys ir galingi spalvų efektai, kuriuos galima priderinti prie bet kokios nuotaikos. Pasirinkite iš įvairių apšvietimo modelių ir spalvų. 

jbl partybox 310 turi vietą telefonui
jbl partybox 310 jungtys

JBL PartyBox 310 kolonėlės specifikacijos

„PartyBox 310“ siūlo daugybę prisijungimo galimybių, atitinkančių Jūsų pageidavimus. Nesvarbu, norite transliuoti muziką belaidžiu būdu per „Bluetooth“, prijungti gitarą ar leisti takelius iš USB laikmenos, su šia kolonėle galimybės yra itin plačios.

Maksimalus muzikos grojimo laikas (val.) 18
Išėjimo galia (W) 240
Dinaminio dažnio atsako diapazonas (Hz) 45 Hz - 20 KHz (-6 dB)
Matmenys (cm) 68,8 x 32,6 x 36,8
Svoris (kg) 17.42
Bluetooth profiliai A2DP 1.3, AVRCP 1.6
Bluetooth dažnis 2,4 - 2,48 GHz
Bluetooth perduodama moduliacija GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK
Bluetooth siųstuvo galia 15 dBm (EIRP)
Bluetooth versija 5.1
Karaokės funkcija Taip
Įkrovimo laidas Taip
Šviesa Taip
3,5 mm garso kabelis Įvestis Taip
Atsparumas vandeniui Taip
Įkraunamas akumuliatorius Taip