Vakarėliui

Karaoke komplektAS MAXI

Nuomos kaina: 70€ parai

Komplektą sudaro JBL PartyBox 1000 garso kolonėlės (1100 W), 2x JBL mikrofonai, projektorius, vaizdo ekranas ir visi reikalingi laidai.

Į MAXI komplektą ieina

jbl 1000 partybox galinga kolonele

JBL PartyBox 1000 kolonėlė

JBL Partybox 1000 – tai ypatingai galinga akustinė sistema su šviesos efektais bei legendine JBL garso kokybe. Prisijunk mikrofoną, gitarą ir išeik į sceną!

 

Mikrofonai

Mikrofonai JBL PartyBox On-The-Go, 2 vnt bei priedelis dedamas į kolonelę (nėra jokių laidų!). Mikrofonai suteikia aukštos kokybės garso atvaizdavimą bei nedaro garso atsilikimo (delay).

mikrofonai jbl
mikrofonai prisijungiantys prie koloneles
projektorius karaoke vakareliui

Projektorius

Projektorius Kruger & Matz V-LED50 LED yra 1280 x 720 taškų raiškos ir 2800 lumenų šviesumo projektorius su LED technologija. Šis projektorius taip pat yra aprūpintas WiFi ryšio galimybėmis. 

Ekranas su stovu

Šis ekranas su stovu pasižymi geros kokybės atvaizdavimu. Trikojis stovas yra visiškai baltas ir atrodo itin moderniai, dėl to jį laisvai galima naudoti namų kinui, daryti prezentacijas ar tiesiog žiūrėti nuotraukas, naudoti karaokei. Aukštos kokybės medžiaga suteikia puikų, kokybišką, maksimaliai ryškų ir švarų vaizdą. Ekrano plotis – 213 cm, aukštis (reguliuojamas) – iki 213 cm.

Taip pat ekraną galėsite sukinėti 360° kampu.

ekranas karaoke vakareliui