Vakarėliui

Prožektorius Master Audio LED PAR 12x10W SPC208P nuoma vilniuje

Master Audio LED PAR 12x10W SPC208P LED PAR prožektorius

Nuomos kaina: 5€ parai

„Master Audio LED PAR 12x10W SPC208P” yra LED PAR prožektorius, kuris dažnai naudojamas įvairiuose renginiuose ir pasirodymuose. Šis prožektorius turi keletą savybių, kurios gali būti labai naudingos priklausomai nuo konkretaus vartojimo atvejo.

Šis prožektorius tinka įvairioms renginių vietoms, nuo šokių klubų ir koncertų iki vestuvių ar švenčių. Jis suteikia platų šviesos spektrą ir yra lankstus įvairiems šviesos efektams kurti.

 

Plačiau apie prožektorių Master Audio LED PAR 12x10W SPC208P

  • 12x10W LED šaltiniai: Prožektorius turi 12 spalvotų LED šaltinių, kurių kiekvienas yra 10 W galios. Tai suteikia ryškią ir intensyvią šviesą, be didelio energijos suvartojimo, kurį suteikia LED technologija.

  • RGBW spalvų maišymas: LED šaltiniai gali rodyti įvairias spalvas, įskaitant raudoną (R), žalią (G), mėlyną (B) ir baltyminę (W). Šis RGBW spalvų maišymas leidžia sukurti įvairius spalvotus efektus.

  • DMX valdymo galimybės: Prožektorius gali būti valdomas naudojant DMX (Digital Multiplex) protokolą, tai leidžia profesionaliai sinchronizuoti šviesos efektus ir nustatyti jų intensyvumą, spalvą ir kitus parametrus.

  • Galimybė keisti šviesos kampą: Daugeliui PAR prožektorių būdinga galimybė reguliuoti šviesos kampą, leidžiantį nukreipti šviesą į konkretų objektą ar sritį.

Prožektoriaus Master Audio LED PAR 12x10W SPC208P specifikacijos

Galia 12x10 W (RGBW 4 IN 1)
Spalvos raudona, žalia, mėlyna, balta
Valdymas DMX, garsas, automatinis, master/slave
Kanalų skaičius 9
Spindulio švietimo kampas 25°
Svoris 1.5 kg